Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558942

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1970, färglitografi, EA-upplaga, ca 37x48 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
4153157
850
4147043
4153154
750
4147043
700
4153153
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.