Erik Olson Litografi Halmstadgruppen

558938

ERIK OLSON (1901-1986): Sittande figur, signerad samt daterad Erik Olson 1950, litografi, ca 34x22 cm, oramat blad

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik

2018-07-13 kl 19:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.