Erik Olson Litografi Halmstadgruppen

558935

ERIK OLSON (1901-1986): Sakral komposition, signerad samt daterad 1955, litografi, numrerad 54/120, ca 40x22 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4156341
500
4156338
450
4156337
4149390

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.