Erik Olson 2 färglitografier Halmstadgruppen

558933

ERIK OLSON (1901-1986): Figurkompositioner, signerade samt daterade Erik Olson 1978, EA-upplagor, färglitografier, ca 44x27 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4157540
4156414
4151633

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.