Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen

558932

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Kvinna, signerad och daterad Esias Thoren -51, numrerad 139/260, färglitografi, ca 47x37 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4156861
700
4156621
650
4156330
600
4154922
550
4151623
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.