Axel Olson Etsning Halmstadgruppen

558931

AXEL OLSON (1899-1986): Under grenverk, signerad, numrerad 67/100, etsning, Komposition, ca 13x17 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4154860
2018-07-11 20:23:27

2018-07-13 kl 10:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.