Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen

558930

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fisk, signerad samt daterad Esaias Thorén -80, numrerad 279/360, ca 36x45 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4156879
2018-07-13 12:33:59

2018-07-13 kl 17:28
Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.