Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558929

AXEL OLSON (1899-1986): Stadsbild, signerad Axel Olson, numrerad 191/260, färglitografi, ca 50x35 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4156373
500
4156371
450

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.