Erik Olson färglitografi Halmstadgruppen

558928

ERIK OLSON (1901-1986): "Vandraren finner en källa", signerad samt daterad Erik Olson 1976, provtryck, färglitografi, ca 35x50 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4157028
550
4149020
500
4147696

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.