Axel Olson Blandteknik Halmstadgruppen

558922

AXEL OLSON (1899-1986): "Ankarplats", signerad, signerad, betitlad samt daterad a tergo, Axel Olson 1967, blandteknik på duk, ca 43x70 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (11 bud)
4156905
5 000
4156903
4 600
4156870
4 400
4156868
4155010
3 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.