Bert-Johnny NIlsson färglitografi

558919

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): Surrealistiskt motiv, färglitografi, signerad samt daterad B,Johnny Nilsson 73, numrerad 25/150, motivmått ca 87x68 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4157093
2018-07-13 16:02:23

2018-07-13 kl 16:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.