Erik Tryggelin teckning

558903

ERIK TRYGGELIN (1878-1962) Tyska brunn, Stockholm, signerad och daterad 25/12 1907, tuschteckning ca 32x36 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Teckningar

Erik Tryggelin teckning

Budhistorik (29 bud)
4163893
2 800
4163878
2 600
4163397
2 400
4163355
4163396

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.