Ram

558900

RAM, tidigt 1900-tal, med inramat tryck, träskuren samt krederad och förgylld yttermått ca 71x93 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Nagg, slitage

Diverse

Ram

Budhistorik (11 bud)
4162707
4164196
750
4162707
700
4164195
650
4162707
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.