Carl Malmsten matbord

558891

CARL MALMSTEN, matbord, specialbeställt, mahognyfaner, 3 iläggsskivor varav 1 med sarg, centralben, bordets höjd ca 74, diameter 125, iläggsskivornas bredd 50 cm

Ytskador

Möbler, Matbord

Rum 13

Carl Malmsten matbord

Budhistorik (21 bud)
4160216
4 400
4160214
4 200
4160196
4160195
3 800
4160193
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.