Bert-Johnny Nilsson oljemålning

558883

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Dockan", oljemålning på duk, signerad och daterad B Johnny Nilsson 1985, ca 130x162 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (11 bud)
4166974
12 000
4166973
10 000
4164623
8 800
4161860
8 600
4160413
8 400

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.