Praktskåp Mjölby intarsia

558882

ERIK MATTSSON, praktskåp, "Årstiderna", Mjölby intarsia för AB Harry B Carlsson, mahogny samt olika träslag, höjd 135, 102x40 cm, lös skylt medföljer

Nyckel saknas, slitage och fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Praktskåp Mjölby intarsia

Budhistorik (15 bud)
4159676
6 800
4159674
6 600
4159671
6 400
4159668
6 200
4159649
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.