Skrivbyrå 1800-tal

558875

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, pyramidmahogny, inredning med skåp och luckor, höjd ca 91, 107x49,5 cm

Lös list, saknar ett nyckelöga, visst ytslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Skrivbyrå 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
4159727
4 800
4159680
4 600
4159680
4 400
4159669
4 200
4159679
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.