Casa Milano sideboard

558865

CASA MILANO, sideobard, samtida, vitlackerad mdf, hyllplan samt skjutdörr i glas, höjd ca 63, 240x55 cm

Bruksslitage, smärre nagg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Casa Milano sideboard

Budhistorik (1 bud)

4156550
2018-07-13 06:54:58

2018-07-13 kl 11:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.