Omega herrfickur i silver samt Tissot damur

558862

OMEGA, fickur, silver, ca 1915, vitemaljerad urtalva med arabiska siffror, ankargång, blånerad visare, boettnr. 57777213, diameter 51,3 mm, TISSOT, damarmbandsur, kromboett, 1970-tal, quartz, plexiglas, diameter 23 mm

Fickuret fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, och skador

Klockor/Ur

Budhistorik (8 bud)
4156393
700
4147765
650
4153542
600
4147765
550
4148212
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.