Theodor Wobom Sommar

558845

THEODOR WIBOM (1881-1977): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på pannå, ca 59x48 cm

Fack 18

Theodor Wobom Sommar

Budhistorik

2018-07-13 kl 21:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.