Baljfåtöljer empirestil

558837

BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets andra hälft, mahgonyfanér, beslag i mässing, armlän med sfinxhuvuden, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 6

Baljfåtöljer empirestil

Budhistorik (19 bud)
4157490
5 400
4157482
5 200
4157483
5 000
4157482
4 800
4157475
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.