Ljusstakar

558822

LJUSSTAKAR, 2 dlr, 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal, delvis förgylld brons, höjd ca 32 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Åldersrelaterat slitage

Diverse

Monter 8

Ljusstakar

Budhistorik (16 bud)
4163836
4163788
4163835
4163788
850
4163833

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.