Klaffbord regency-stil 1800-tal

558816

KLAFFBORD, 1800-talets slut, regency-stil, gavlar i form av stiliserade lyror, intarsiadekor, sarg med lådor, hjultrissor, höjd ca 71, 97x61, vardera klaff ca 29 cm

Sprickor, slitage, märken, lagningar, delvis renoverad,

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
4160725
600
4160385
550
4160724
550
4160385
500
4160343
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.