Karmstolar gustaviansk stil

558815

KARMSTOLAR, 2 par, 1900-tal, gustaviansk stil, klädsel i textil, träskuren dekor av bl a fleuroner, valnöt, sitthöjd ca 40 cm

Lagningar

Möbler, Stolar

Rum 11

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
4161359
1 600
4161358
4161111
1 400
4161110
1 300
4160960
950

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.