Fotografisk samling 1800-tal från USA

558813

FOTOGRAFIER, 1800/1900-tal, från USA , utvandrad Albert Johnson, ferrotypier 10 st, kabbinetsfotografier 15 st, visitkortfotografier 13 st, amerikansk vykort 1 st, stämplat Chicago 1910, White Star Line reklambiljetter 2 st

Åldersrelaterat slitage

Fotografi

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

4154202
2018-07-11 14:03:10

2018-07-13 kl 18:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.