Bruno Ehre & Tom Wolfgers stockholmssviten

558806

BRUNO EHRS & TOM WOLGERS, 1987, "Stockholmssviten", bok med stockholmsfotografier tagna av Bruno Ehrs, med ackompanjerande LP-skiva med musik komponerad av Tom Wolgers, numrerad 142/1000, tyckt på silverblade matt papper, ca 43x32 cm

Smärre slitage på omslaget, skivans fodral löst

Böcker/Kartor, Fotografi/fotolitteratur, Stockholmiana

Budhistorik (3 bud)

4148170
4148169
4147632

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.