Kruthorn

558802

PRYDNADSKRUTHORN, 5 dlr, 2 horn, 2 dekorationsknivar samt 1 kulstöpare, järn, koppar och mässing, största mått ca 42 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Skador slitage

Diverse

Monter 2

Kruthorn

Budhistorik (4 bud)

4164001
450
4155256
4164000
4155256

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.