Kallskål 1700-tal

558790

KALLSKÅL, tenn, Israel Buhrman Stockholm 1799, höjd ca 10,5, längd 31 cm

Med monogram, slitage

Diverse

Monter 3

Kallskål 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
4155758
4157017
4155758
1 700
4157016
1 600
4155758
900

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.