Ulrica Hydman Vallien

558774

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm

Rum 9, Vagga 2

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (5 bud)
4160025
4159838
4157937
4156775
500
4155003

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.