Ulrica Hydman Vallien

558773

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm

Oramad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (2 bud)

4157933
4157795

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.