Madeleine Pyk Provence

558766

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk  Provence
Budhistorik (9 bud)
4159590
4158754
850
4156774
4156773
750
4155608
500

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.