Madeleine Pyk färglitografi Provence

558763

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Budhistorik (7 bud)
4158058
900
4157995
850
4157923
4155606
650
4152812
600

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.