Madeleine Pyk färglitografi Provence

558763

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (7 bud)
4158058
900
4157995
850
4157923
4155606
650
4152812
600

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.