Vitrinskåp i Louis XVI-stil

558762

VITRINSKÅP, 1900-talets början, Louis XVI-stil, stommen fanerad i mahogny med beslag i mässing, toppskiva i sten med gallerkant, invändigt inrett med sammetstextil och hyllplan, höjd ca 139 cm, toppskivans mått ca 67x33 cm

Glasskivan i dörren skadad, lösa beslag, den invändiga textilen nött, låset fungerar ej allmänt åldersrelaterat slitage förekommer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i kundtjänst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Vitrinskåp i Louis XVI-stil

Budhistorik (1 bud)

4151394
2018-07-09 13:15:45
850

2018-07-13 kl 13:16
Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.