Ulrica Hydman Vallien

558758

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (11 bud)
4158597
1 400
4158595
1 300
4158591
4157935
4158590

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.