Golvlampa Marian Zawadzki

558757

MARIAN ZAWADZKI, "Jordens fångar", golvlampa, Tilgman, glaserat stengods, signerad och daterad 1963, höjd inkl skärm ca 200 cm, veckad textilskärm medföljer

avslag, lagning kring bottenring

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampa Marian Zawadzki

Budhistorik (4 bud)

4164565
5 000
4161382
4156592
750
4156399

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.