Fåtölj teak

558756

KARMFÅTÖLJ, 1960/70-tal, möjligen Danmark, stomme i ek, sitthöjd ca 46 cm

Smärre ytskador

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Fåtölj teak

Budhistorik (4 bud)

4156443
1 600
4155383
4155381
4154189

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.