Per-Åke Persson

558755

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "4:th of July'' (independent day II), New York 2009, signerad ā tergo numrerad 2/10, fotografi, C-print, ca 39x39 cm

Konst, Grafik, Fotografi

Rum 2

Per-Åke Persson

Budhistorik (7 bud)
4156212
4156210
4152445
4151473
4148234
550

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.