Ljuskrona

558751

LJUSKRONA, 1940-tal, barockstil, stomme i mässing, behängd med slipade prismor, 9 ljuspunkter, höjd exkl. kedja ca 64 cm

Saknar nedersta prisman, lösa prismor, prismor med nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (3 bud)

4157042
500
4157041
4153925

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.