CF Reuterswärd färglitografier

558746

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade 93/1500, bladmått vardera ca 61x45 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (4 bud)

4156464
4156463
4152423
750
4149383
700

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.