Jockum Nordström

558743

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad Jockum, 135/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Kundcenter

Jockum Nordström
Budhistorik (2 bud)

4155693
3 200
4152420

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.