Kurt Versen

558740

KURT VERSEN, golvlampa, 1900-talets mitt - andra hälft, USA, New York, för 2 ljuskällor, höjd ca 140 cm

Slitage. Fäste på ovansida med något slitage.

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 21

Kurt Versen

Budhistorik (1 bud)

4160641
2018-07-16 09:41:55

2018-07-16 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.