Kurt Versen

558739

KURT VERSEN, golvlampa, 1900-talets mitt - andra hälft, USA, New York, för 2 ljuskällor, höjd ca 140 cm

Smärre slitage.

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 9

Kurt Versen

Budhistorik (2 bud)

4161512
4161508

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.