Oscar Reuterswärd

558732

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i grönt, signerad och numrerad Oscar Reuterswärd 20/45, färglitografi, 30x22 cm

Fack 35

Oscar Reuterswärd

Budhistorik (11 bud)
4156832
750
4156084
700
4156831
700
4156084
650
4156829
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.