M Pyk Slussen

558731

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 1

M Pyk Slussen
Budhistorik (5 bud)
4152425
4152078
4150598
4147330
750
4147318
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.