M Pyk Provence färglitografi

558730

MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

M Pyk Provence färglitografi
Budhistorik (7 bud)
4156730
850
4156728
4156727
750
4156028
700
4152433
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.