Peter Dahl färglitografi

558729

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (5 bud)
4154499
1 700
4154497
4152435
4147817
4147360

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.