Jan Håfström Mr Walker

558728

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Visas på begäran

Jan Håfström Mr Walker
Budhistorik (13 bud)
4157049
4157048
4155844
1 900
4154221
1 800
4152429
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.