Byrå Lennartsnäs

558724

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i valnöt, höjd ca 110, 127x69 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ett främre ben med skada, fanérbortfall, torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer, Lennartsnäs

Rum 1

Byrå Lennartsnäs

Budhistorik (3 bud)

4157531
4157526
1 400
4156115
500

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.