Verktygslåda Lennartsnäs

558722

VERKTYGSLÅDA, 1800-tal, imitationsbemålad, monogrammärkt EM, innehållande bl a verktyg/ delar för svarvning, höjd ca 33, 60x37 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ytskador

Diverse, Lennartsnäs

Rum 4

Verktygslåda Lennartsnäs

Budhistorik (5 bud)
4156969
500
4156967
450
4156967
4154844
4147190

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.