Piedestal alabaster

558718

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, alabaster, höjd ca 105 cm

Nagg

Diverse

Rum 7

Piedestal alabaster

Budhistorik (16 bud)
4157945
4157656
2 800
4157656
2 400
4150648
4150639

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.